AUTOSOL Čistící pasta na plasty Plastic Cleaner 75ml
Code: AS01001020Related products
Product detailed description
Vnější kliky dveří, lišty, nárazníky i palubní deska v původním stavu. Bez škrábanců, v oslnivém matném vzhledu. Čistící pasta na plasty Plastic Cleaner to zvládne během pár minut.
je 10x koncentrovaná = extra silná a stačí aplikovat opravdu malé množství
není toxická, proto je její použití v domácích podmínkách naprosto bezpečné
obsahuje UV blokátory – zabrání stárnutí a světlání plastů
poradí si s velmi znečištěnými plasty
je antistatická – povrch je po aplikaci odolný proti prachu a špíně.
[Čištění plastu v interiéru auta]
Pasta na plasty a její použití:
oživení plastů v interiéru automobilu – přístrojová deska Čistící pasta na plasty neobsahuje silikon ani pigment. Plasty černou barvou nemaskuje, ale skutečně renovuje! Pasta je vhodná i na bílé a barevné plasty. Na každý plast je ale třeba nejdříve vyzkoušet. Plastů je nepřeberné množství, pasta nemůže fungovat úplně na všechny. Vyčištěný/renovovaný plast doporučujeme ošetřit ochranou emulzí Plastic Care, aby si plast co nejdéle uchoval svůj nový vzhled. V opačné případě může dojít k opětovné degradaci plastu. Jak pastu aplikovat? Plast nejprve důkladně očistěte a osušte.
oživení a hloubková regenerace černých plastů na exteriéru auta – nárazníky, stěny pneumatik, zadní části zrcátek, spoilery
Na čistý hadřík naneste trochu pasty a rovnoměrně ji rozetřete na ošetřovanou plochu. Pro větší účinnost můžete povrch pastou opatrně třít krouživými pohyby.
Abyste dosáhli co nejlepšího efektu, po zaschnutí vezměte utěrku z mikrovlákna a plochu vyleštěte.
V kombinaci s emulzí Plastic Care pro konzervaci plastů prodloužíte dobu, kdy bude vaše auto jako nové.
Additional parameters
| Category: | Operating Fluids and Chemicals |
|---|---|
| Part type: | Service |
| Universal - specific: | Universal parts |
Be the first who will post an article to this item!
