VÍCE JAK 3600 DOPLŇKŮ A NÁHRADNÍCH DÍLŮ SKLADEM. EXPEDUJEME DENNĚ.

Garmin Zümo XT PRO Europe45

Kód: 010-02296-10
7 hodnocení
Značka: Garmin
12 990 Kč –11 %
Garmin Zümo XT PRO Europe45
12 990 Kč –11 % 11 490 Kč
Dodáme přibližně za 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navigaci je možné uzamčít na motocyklu  pomocí Držák navigace Garmin XT / XT2 / Tread.

Odolná motocyklová navigace s mimořádně jasným 5,5" HD displejem a s bezplatnými aktualizacemi map celé Evropy. Přístroj obsahuje nejen klasické silniční mapy City Navigator Europe, ale nově také mapové podklady TopoActive Europe, s podrobným zobrazením cest i stezek. Součástí balení je i licence Topo Czech PRO Voucher - kód pro stažení CZ topo map.

* 5,5" HD dotykový displej v rozlišení 1280x720 pix. s vynikající čitelností i na přímém slunci a duální orientací (na šířku nebo na výšku) * Tvrzené voděodolné sklo (IPX7) * Vysoká odolnost proti otřesům, vodě, prachu, UV záření atd. * Snadná ovladatelnost i v rukavicích * Bluetooth technologie pro připojení Hands Free, zobrazení notifikací z mobilního telefonu a přehrávání MP3 * Funkce Bird eye satelitních snímků pro lepší orientaci v terénu, snadné uložení do paměti zařízení pro pozdější offline využití * Turn-by-turn hlasová navigace prostřednictvím sluchátek nebo helmy * Garmin Adventurous Routing™; pro plánování cesty plné zatáček a kopců * Funkce "Round trips" nabízí možnost naplánování okružní cesty na základě zvoleného času, délky a bodů * Obsahuje předehranou mapu celé Evropy s možností bezplatných aktualizací.

Vyražte na jízdu s novou motocyklovou navigací Garmin zumo XT. Mimořádně jasný 5,5" HD displej zajistí skvělou čitelnost za každého počasí a jakýchkoliv světelných podmínek. Navigace je dodávána s bezplatnou aktualizací map celé Evropy a to včetně off-road cest pro milovníky nespoutané jízdy v terénu.
 

5,5" Velký mimořádně jasný displej s HD rozlišením v několika režimech a výbornou čitelností během dne i noci. Duální orientace displeje umožňuje zvolit si, zda chcete navigaci použít na výšku nebo na šířku. Obrazovku je možné ovládat i s nasazenými rukavicemi a za jakéhokoliv počasí. Díky tvrzenému voděodolnému sklu (IPX7) se nemusíte bát prostředí, ve kterém se budete pohybovat. Navigace je vysoce odolná proti otřesům, vodě, prachu, UV záření atd. Výdrž baterie při 100% jasu obrazovky je až 3,5h a v normálním režimu až 6h. Pro delší cesty je možné navigaci zapojit do nabíjení a nebudete tak limitováni výdrží baterie. Zařízení je možné spárovat s inReach komunikátorem. Všechny tyto vlastnosti dělají z Zumo® XT ideálního společníka do každého terénu.

Jedním kliknutím přepínejte mezi silniční mapou, podrobnou Topo mapou a BirdsEye satelitními snímky, takže budete mít vždy detailní přehled o cestě. Náročnější motorkáři uvítají outdoorové topografické mapy pro jízdy v terénu a mimo silnice. Pomocí BirdsEye satelitních snímků můžete zmapovat trasu do nejmenšího detailu a přizpůsobit styl jízdy prostředí. Služba Garmin Adventurous Routing™ nabízí vzrušující zážitky na vámi oblíbených cestách, jelikož vypočítá trasu na základě kopcovitého terénu a množství zatáček. Přístroj navíc upozorní na prudké zatáčky na prudké zatáčky, změny rychlosti a další. Po připojení k mobilnímu telefonu lze zobrazit aktuální data o dopravě, nehodách a počasí přímo na navigaci. Všechny jízdy lze zaznamenat a podělit se o ně s ostatními. Využít lze i populární platformu TripAdvisor® k vyhledání hotelů, restaurací a atrakcí podél vaší cesty. 

Původní kod 010-02296-10

Pro montáž na motocykly BMW je vhodné použít Konektor navigace BMW, umožní Vám jednoduše a rychle připojit navigaci k napájení, po vypnutí zapalování bude navigace vypnuta.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Navigace
Druh dílu: Elektronika a navigace
Universální / specifické díly: Universální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.