VÍCE JAK 3600 DOPLŇKŮ A NÁHRADNÍCH DÍLŮ SKLADEM. EXPEDUJEME DENNĚ.

Inferno

Kód: LUSA-501
Neohodnoceno
Značka: Enduristan
825 Kč
Dodáme přibližně za 7 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mějte svá zavazadla v pohodě
Inferno Heat Shield udržuje vaše kufry a boční brašny v bezpečí od pekelného žáru vašeho tlumiče výfuku.S jedním nebo více správně nainstalovanými Inferno Heat Shields spolehlivě zabráníte propálení zavazadel.

Výfukové systémy mohou mít teplotu až 650 ° C - a vaše měkká zavazadla ani jjich obsah nejsou schopny vydržet takové teploty.Nicméně, i malá vzdálenost mezi tlumičem výfuku a tepelným štítem je dost atečná pro odstínění žáru z výfuku.Kromě toho, nucená konvekce proudění vzduchu ještě zlepšuje chladící výkon.

VLASTNOSTI
Eloxovaný, vysoce kvalitní hliník
Nerezová ocel hadicové spony
Hodí tlumiče o průměru až 140 mm

160mm délka, 75mm výška, 120g váha
22mm vzdálenost od těla výfuku

Doplňkové parametry

Kategorie: Kryty výfuků
Druh dílu: Příslušenství brašny
Universální / specifické díly: Universální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Enduristan nenajdete na žádné mapě, ale ucítíte ho vždy, když je každodenní dřina za Vámi a konečně začíná nějaké dobrodružství.
 Když cestujeme Enduristanem, obzor je jasný, barvy jsou zářivé, život je neskutečně intenzívní, cítíte se dobře a jste absolutně svobodní.

 Ve společnosti Enduristan, konstruujeme a vyrábíme prvotřídní motocyklová zavazadla. Pro nás je cestování v terénu pevnou součástí našich životů již od roku 1990. Veškerý vývoj vychází z bohatých zkušeností na cestách. Nezáleží na tom, jestli jedete přes Saharu, zdoláváte Sibiř, nebo zrovna projíždíte Gunbarrel Highway v divoké Austrálii. Zavazadla Enduristan jsou stále vaším ideálním společníkem. Inovativní detaily a špičková kvalita zajišťují, že naše produkty jsou vždy připraveny na vaše dobrodružství.

 Přejeme bezpečné cestování!
David, Stefano, Isabel a Christoph
Majitelé společnosti Enduristan, Švýcarsko

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.