VÍCE JAK 3600 DOPLŇKŮ A NÁHRADNÍCH DÍLŮ SKLADEM. EXPEDUJEME DENNĚ.

Plexi štíty na BMW R1300GS

 BMW nabízí model R1300GS v různých konfiguracích. Nejčastější budou dvě, s paketem Touring (se standartním cestovním plexi, doplněným deflektory v dolní části plexi a deflektory boční montované na kapotáž), nebo jen s malým plexi bez deflektorů. Polohování plexi je pak možné buď elektricky, nebo manuálně (pouze dvě pozice). Tvar plexi se liší dle výbavy motocyklu, provedení s radarem ACC - adaptivním tempomatem nemá plexi protaženo až ke světlu, aby nebránilo průchodu paprsků. Na model bez této funkce pak můžete namontovat obě verze plexi.

 Italský výrobce WRS na nové R 1300 GS připravil množství plexi štítů a deflektorů. Liší se barvou materiálu, velikostí a tvarem. Při výběru vhodného výrobku je pak nutné zohlednit výbavu v podobě radaru, jinak už vše záleží na Vašich preferencích. Testujeme průběžně všechny varianty a kombinace, rádi poradíme s výběrem.
  Deflektory u plexi odvádí proud vzduchu od rukou jezdce, boční deflektory na kapotáži pak od boků. Výška plexi STANDART odpovídá originálnímu cestovnímu plexi, TOURING má pak vyvýšené boky, Caponord je vyšší celý (cca 5 cm). Při výšce jezdce cca 180cm je pak na silnice ideální Caponord, za jízdy zvednutý přibližně do třetiny dráhy elektrického posunu.

Kompletní nabídku plexi WRS pro R1300GS najdete zde: Plexi WRS BMW R1300GS

radar_acc
TVAR NA ZÁKLADĚ VÝBAVY MOTOCYKLU - RADAR

verze s radarem musí mít spodní část nezakrytou, u verze bez radaru jsou možné použít obě verze
tvar_vyska

TVAR A VÝŠKA PLEXI DLE ZPŮSOBU POUŽITÍ A VÝŠKY JEZDCE.

Výška plexi STANDART odpovídá originálnímu cestovnímu plexi, TOURING má pak vyvýšené boky, Caponord je vyšší celý (cca 5 cm). Při výšce jezdce cca 180cm je pak na silnice ideální Caponord, za jízdy zvednutý přibližně do třetiny dráhy elektrického posunu.

verze_plusverze_s_deflektory

VERZE PLUS NEBO S BOČNÍMI DEFLEKTORY

TVAR SPODNÍ ČÁSTI PLEXI, ROZŠÍŘENÁ, NEBO STANDARTNÍ  (JE MOŽNÉ DOPLNIT DEFLEKTORY).

bocni_deflektory PLEXI JE MOŽNÉ DOPLNIT BOČNÍMI DEFLEKTORY

odvádí proud vzduchu od boků jezdce 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.