VÍCE JAK 3600 DOPLŇKŮ A NÁHRADNÍCH DÍLŮ SKLADEM. EXPEDUJEME DENNĚ.

Nový e-shop MyEnduro

myenduro

 

Vážení zákazníci,

 před necelými dvěma týdny jsme spustili nový, moderní e-shop. Pro Vás zákazníky to znamená nový design, lépe přizpůsobený pro mobilní telefony, přehlednější, s možností filtrování dle typu motocyklu a druhu dílu. E-shop je rychlejší, i po technické stránce vyspělejší, než ten původní.

 Zachovali jsme rozdělení zboží dle klasických kategorii dle typu produktu a kategorie dělené dle typu motocyklu:

BMW GS  Honda  Yamaha  KTM  Triumph  Kawasaki  Suzuki

V nich najdete jak produkty vyrobené pro konkrétní motorku, tak i část těch universálních, které na ni také pasují. Ale aby nebyly kategorie u konrétních motorek přecpané vším možným, všechny universální výrobky jsme do nich nedávali, ty najdete v kategoriích:

 

Zavazadla    Cestovní výbava    Servis

 Připravili jsme pro Vás i nový systém slev. Věrní zákazníci jsou pro nás to nejcennější, proto odměňujeme ty, kteří se k nám vracejí. Jakmile u nás nakoupíte zboží určité hodnoty, automaticky se Vám v dalším nákupu začnou započítávat slevy.

 Pokud nakoupíte za více než 5000Kč, získáte u nás slevu 1%, která Vám bude automaticky započítána u dalších objednávek.
Pokud nakoupíte za více než 15000Kč, získávate slevu 2% a pokud nakoupíte za 30000Kč, bude sleva 3%. Započítávány jsou nákupy za posledních 24 měsíců.

 Bohužel nebylo možné do nového obchodu přenést uživatelské účty, proto si budete muset zřídit registraci znovu. Omlouváme se za tyto komplikace.

 Budeme rádi i za zpětnou vazbu, pokud Vás napadá cokoliv co by šlo zlepšit, napište nám prosím, pokusíme se vyhovět.

 

myenduro

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.