Více jak 3600 doplňků a náhradních dílů skladem. Expedujeme denně.

Organizace zavazadel v kufrech

Uspořádání obsahu v kufrech a taškách poměrně zásadně ovlivňuje cestování. Má vliv jak na chování motocyklu, tak i na pohodu a přehled při zastávkách nebo nocování. Osobně doporučujeme dělení obsahu zavazadel dle času jejich využití a váhy.

 Do topcase nebo tangbagu umisťujeme veci lehké, do bočních kufru či tašek pak ty těžší.

Příklad rozmístění obsahu zavazadel:

topcase – oblečeni, uspořádané do tašek (doporučujeme tašky EaglePeak cube)
bocni kufr u výfuku  – stan, karimatky, spacáky (teplo výfuku urychlí usušení)
bocni kufr na opačné straně – systém krabiček a termotašek (potraviny lépe v chladu bez výfuku)

Pokud spacáky nebo oblečeni nevejdou do kufrů, lze na ně s výhodou použit vodotěsné vaky pro vodáky a ty umístit na boční kufry nebo sedlo spolujezdce.
 Vaky a brašny na boční kufry najdete zde: Brašny na boční kufry
mceclip0 Tankbag je vhodný například pro camelbag (vak s hadicí pro pití), potřeby pro čistění přilby, drobné potraviny na cestu. Tankbag je velice dobře přístupný řidiči například pri zastaveni na hranicích, mýtné bráně nebo benzině, peníze a doklady však do něj umisťovat nedoporučujeme z pochopitelných důvodů – textilní brašna není příliš odolná proříznutí. mceclip0-2

 

Obecně platí, že nejbezpečnějšími zavazadly, z hlediska odcizení obsahu jsou hliníkové kufry. Už jejich vzhled odrazuje, působí bytelně a nedobytně. Jakékoliv tašky jsou pak v tomto ohledu velice zranitelné, ostrý nůž umožní rychlé vniknutí. Částečnou ochranou proti ukradení celého vaku jsou pak popruhy SteelCore. Popruhy jako takové jsou v podstatě nepřestřihnutelné, při vhodném provlečení oky brašen pak může zloděje odradit od zdlouhavého ničení tašek. mceclip1-4

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení