VÍCE JAK 3600 DOPLŇKŮ A NÁHRADNÍCH DÍLŮ SKLADEM. EXPEDUJEME DENNĚ.

Mechanický tempomat F800GS 08-16 s Barkbusters

Kód: KBB700
Neohodnoceno
Značka: Kaoko
2 408 Kč
Přibližně 15 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tempomat pro použití s Barkbusters BHG16 & BHG17 - VPS & Storm handguards

Modely:

F800GS Twin (2008-2012)
F650GS Twin (2008-2012)

Doplňkové parametry

Kategorie: Tempomaty BMW F800GS
Druh dílu: Tempomaty
? Typ motocyklu: BMW F800GS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 Společnost Kaoko byla založena v roce 2001 poté, Roy Mentis vyrobil velkou nádrž na svůj stávající motocykl a sním pak podnikl dobrodružnou cestu do Namibie. Oblast Kaokoveld, který je jednou z posledních skutečných divočin na zemi, se stala inspirací pro název společnosti. Palivová nádrž Kaoko měla velký úspěch, umožnila Royovi cestu vůbec podniknout, nicméně při svém dobrodružství narazil na vážnější problém: extrémně unavené zápěstí. To ho vedlo k návrhu prvního "tempomatu" Kaoko.

 V roce 2015 se objevil termín "Kaoko™ Throttle Stabilizer", který je kromě běžných systémů plynu propojených lankem nejlépe použitelný pro "přirozeně křečovité" systémy plynu fly-by-wire.

 Protože jízda na motocyklu je do značné míry o ovládání plynu, věříme, že všechny motocykly by měly mít možnost jednoduše nastavit odpor otáčení rukojeti plynu. Dokonce i motocykly s elektronickým tempomatem lze vylepšit pomocí stabilizátoru plynu Kaoko™, protože stabilizátor umožňuje jezdci nastavit si odpor otáčení plynu - jednoduše, bezpečně a intuitivně.

Přehledný popis funkce najdete v tomto článku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.