VÍCE JAK 3600 DOPLŇKŮ A NÁHRADNÍCH DÍLŮ SKLADEM. EXPEDUJEME DENNĚ.

Prodloužení předního blatníku Push Fit Rivet R1200GS

Kód: 054160
Neohodnoceno
Značka: Pyramid
760 Kč
Dodáme přibližne za 15 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrobeno z ABS. Prodloužení předního ochranného rámu o 155 mm.
 
 Rozšíření předního blatníku Pyramid Extenda Fenda je jedním z našich značkových produktů, které vyrábíme z vysoce kvalitního ABS. Tento výrobek pomůže udržet vaše výfukové svody a spodní část motoru bez nečistot a ochrání chladič před poškozením kameny. Prodloužení je navrženo tak, aby kopírovalo obrys předního blatníku motocyklu a je dodáváno jak s plastovými nýty pro mechanickou montáž, tak s archem speciálně vyrobených "nalepovacích podložek" pro ty zákazníky, kteří by raději přední blatník nevrtali.

Doplňkové parametry

Kategorie: Blatníky R1200GS 04-12
Druh dílu: Blatníky
Universální / specifické díly: Pro konkrétní motocykl
? Typ motocyklu: BMW R1200GS Adventure 05-09, BMW R1200GS Adventure 10-13, BMW R1200GS 08-09, BMW R1200GS 10-12, BMW R1200GS 04-07

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Pyramid Plastics UK Ltd založil v roce 1985 průmyslový designér Ben Bowser. Benova vášeň pro motocykly, spolu s jeho smyslem pro design vedly k tomu, že se Pyramid Plastics stala značkou, která má nyní více než 30 let zkušeností v oblasti motocyklového příslušenství.
 Pyramid se proslavil uvedením modelu Extenda Fenda na konci 80. let a řadou zadních blatníků, které se staly známými jako "Huggers"
Společnost Pyramid Plastics má své kořeny v East Midlands, od roku 1985 sídlí v městečku Gainsborough. Svoje výrobky dodává do rozsáhlé sítě obchodů, dealerství a distributorů po celém světě - a umožňuje tak motorkářům ze všech koutů světa využívat jejich ručně vyráběné díly.
 Struktura společnosti Pyramid Plastics zůstává pevně v rukou rodiny Bowserových, sourozenci Adam je generálním ředitelem a Andy se nyní stará o marketing, vývoj produktů a design.
 Pyramid nabízí řadu více než 25 000 unikátních doplňků:  nejprodávanější řadu Extenda Fenda, blatníky Hugger, koncovky rámů, clony proti hmyzu, kryty sedel, spodní kapotáže, ochranu proti nárazu, kryty motoru, kryty proti stříkající vodě, nástavce ručních chráničů a mnoho dalšího.

Jsme přímí dovozci Pyramid do České Republiky, můžeme dodat cokoli z e-shopu výrobce www.pyramid-plastics.co.uk

pyramid

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.